Tynki maszynowe gipsowe, cementowo-wapienne Szczecin Zachodniopomorskie

Zajmujemy się wykonawstwem maszynowych tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Tynki gipsowe nadają się niemal do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Dzięki swoim walorom coraz częściej wykorzystywane są w nowoczesnym budownictwie. Tynki wykonujemy metodą jednowarstwową, wykorzystując specjalne agregaty tynkarskie. Zaletą jest krótki czas aplikacji i obróbki tynku, wysoka jakość oraz krótki czas schnięcia.  Powierzchnia gotowego tynku maszynowego jest równa, gładka, twarda i stanowi doskonałe podłoże pod szpachlowanie, tapetowanie i układanie okładzin ceramicznych.

Tynki cementowo-wapienne stosuje się zarówno we wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, w pomieszczeniach suchych oraz o podwyższonej wilgotności.Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (zaleca się stosowanie w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia np. garaże warsztaty, hale produkcyjno-przemysłowe.)